‘तँ त कस्तो भाग्यमानी’ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

0
669

भक्तपुर २०७७ फागुन ७ गते , शुक्रबार । चोट के हो ब्यथा के हो, फूल झरे पनि कांडा झर्दैन , जति चोट दिन्छौ देउ मायालु, जस्ता असंख्या सदाबहार गीतका गीतकार वरिष्ठ गीतकार सुभास चन्द्र ढुङेलको रचना नयाँ गीत ‘तँ त कस्तो भाग्यमानी’ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेको छ ।

गीतकार हरि लम्सालको संगीत तथा युवा प्रतिभा प्रबिन भेड्वालको स्वरमा सजिएको तँ त कस्तो भाग्यमानी बोलको नयाँ गीत बजारमा आएको छ ।

नेपाली संगीतलाई अत्यधिक माया गर्ने हाल क्यानाडामा निवासी महेश भट्टराईको प्रस्तुति रहेको एक पृथक धारको यस गीतमा गायक प्रवीण बेडवालले आवाज दिएका छन् भने म्युजिक भिडियो चर्चित म्युजिक भिडियो निर्देशक निकेश खड्काको निर्देशनमा बिकाश लामिछाने र अप्सरा तिमिल्सिनाको सुन्दर अभिनय देख्न सकिन्छ ।

गीत Twelve Notes को युट्युव पेजबाट सार्वजनिक गरिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here