एकीकृत समाजवादी भक्तपुरको अध्यक्षमा श्याम बस्नेत

0
173

भक्तपुर, भदौ २६।  नेकपा (एकीकृत समाजवादी) भक्तपुरको अध्यक्षमा श्याम बस्नेत चयन भएका छन् । शनिबार मध्यपुर थिमीको यचु पार्टी भेन्युमा आयोजित  कार्यक्रममा बस्नेतको अध्यक्षतामा ७७  सदस्यीय जिल्ला संगठन कमिटी  गठन गरिएको हो ।

समितिको उपाध्यक्षमा पेमानंद लाल श्रेष्ठ , सचिवमा पुरुषोत्तम लामिछाने, सहसचिवमा रामगोपाल चौगुथी लाई चयन गरेको हो ।

कमिटिको सदस्यहरुमा, राजेन्द्र श्रेष्ठ, बिनोद के सी, ज्ञानेन्द्र थापा, बिष्णु कायस्थ, बासुदेव खड्का, शान्ति खड्का, नवराज काफ्ले, निराकार भारती, मोहन पौडेल, सुमन केसी, बलराम बमेगटि (मिजार), सन्जिब लामिछाने, रीता अवाल, एम बि दुमरु, नारायाण बहादुर नायभा, सर्बग्यरत्न बज्राचार्य, लक्ष्मी प्रसाद श्रेष्ठ, डा राजेन्द्र कोजु, न्हुछे प्रजापति, कृष्ण प्रसाद भेले, दिपकराज खत्री, केशब खत्री, बिष्णु गुमाजु, लोककृष्ण दाहाल,हेमन्त खड्का, राजेश सिंह देउजा, पृथ्बीराम सुवाल, दिलिप केसी, सरस्वति घिमिरे, कमल न्यौपाने, ध्रुब न्यौपाने, के पी अर्याल, निरब थापा, विकास कार्की , उत्तम परियार, दिपक थापा, खुमानन्द ज्ञवाली, चन्द्र बहादुर तामांग, सरिता खत्री, तेजकृष्ण श्रेष्ठ, राजन गोसाई, प्रदिप बस्नेत, के बी मगर, झपट भण्डारी, राजभाई जयना, श्याम श्रेष्ठ, बिष्णु सुबेदी, पुन्यरतना रंजित, पुर्नाहरी श्रेष्ठ, अमर पौडेल, लक्ष्मी श्रेष्ठ, चन्द्र नारायण श्रेष्ठ, देवराज न्यौपाने, श्याम चौलागाई,माधब ज्ञवाली,दिनेश कार्की,लालबहादुर रोकाया,माधब ढकाल, शुशिला श्रेष्ठ, चित्र बहादुर अछामी, कविता चापागाईं, निर्माण पोखरेल, गोपीकृष्ण लामिछाने,तर्कबहादुर शाही,नबिन प्रकाश श्रेष्ठ,दिलिप बस्नेत, गोविन्द न्यौपाने, राम बहादुर कार्की, छन्द निरौला, कृष्ण भक्त पा श्रेष्ठ र रचना लाखेमरु रहेका छन्।

अन्य पदाधिकारी र सचिवालय सदस्य भने जिल्ला कमिटीको बैठकले निर्णय गर्ने छ ।

नेकपा एमालेमा हुँदा माधव कुमार नेपाल पक्षधरले गठन गरेको समानान्तर जिल्ला कमिटीको आधारमानै  नेकपा एकीकृत समाजवादीको  जिल्ला संगठन कमिटी  गठन भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here